PLAN KOLĘDY
Kolędę w dni powszednie rozpoczynam od 14:00, a w sobotę od 10:00.
28.12.2023
Stare, od p. Krzysztofińskich do Grzegorz Serówka
29.12.2023
Stare, od p. Michalskich do p. Ignasiak
30.12.2023 od godz. 11:00
Stare Wybudowanie
02.01.2024
Augustowo, od strony Krajenki do p. Karpińskich
03.01.2024
Augustowo, dalsza część do p. Pietrzak
04.01.2024
Głubczyn, od p. Skwarskich do p. Masion w Dolniku
05.01.2024
Dolnik, dalsza część i domki przed Paruszką
10.01.2024
Kolęda w Dolniku i Paruszce zostaje przesunięta na przyszły tydzień po 15 stycznia
Informacje o kolędzie zostaną podane w najbliższych ogłoszeniach parafialnych w niedzielę 14 stycznia
11.01.2024
Kolęda w Dolniku i Paruszce zostaje przesunięta na przyszły tydzień po 15 stycznia
Informacje o kolędzie zostaną podane w najbliższych ogłoszeniach parafialnych w niedzielę 14 stycznia
12.01.2024
Kolęda w Dolniku i Paruszce zostaje przesunięta na przyszły tydzień po 15 stycznia
Informacje o kolędzie zostaną podane w najbliższych ogłoszeniach parafialnych w niedzielę 14 stycznia
13.01.2024
Kolęda w Dolniku i Paruszce zostaje przesunięta na przyszły tydzień po 15 stycznia
Informacje o kolędzie zostaną podane w najbliższych ogłoszeniach parafialnych w niedzielę 14 stycznia
15.01.2024, poniedziałek
-
16.01.2024, wtorek
Dolnik, dalsza część którą przerwałem do p. Suder
17.01.2024, środa
Paruszka, od p. Kubas do p. Gabrylow i blok 64 oraz biurowiec
18.01.2024, czwartek
od p. Stańczak do p. Czaja i blok 62
19.01.2024, piątek
Paruszka od p. Krefta do p. Czapla i domy w stronę Krajenki
20.01.2024, sobota
Głubczyn Rogownica
21.01.2024, niedziela od godz. 16:00
Maryniec, od p. Piotra Burdy od p. Radke
22.01.2024, poniedziałek od godz. 14:00
Skórka, ul. Polna od p. Olędzkich następnie ul. Leśna od Krzysztofa Lamtschek, ul. Grzybowa, ul. Wrzosowa, kawałek ul. Młyńskiej i ul. Jaśminowej
23.01.2024, wtorek
Skórka, ul. Kowalowa następnie ul. Pocztowa od p. Król następnie ul. Bukowa i Klonowa
24.01.2024, środa
Skórka, ul. Ogrodowa następnie ul. Nad Rzeką do p. Ślebioda
25.01.2024, czwartek
Skórka, ul. Nad Rzeką od p. Krawczyk i ul. Górna, ul. Świerkowa, Malinowa, Orzechowa i Jagodowa
26.01.2024, piątek
Skórka wybudowanie od p. Grzyś, ul. Pilska, Dworcowa i domy za wiaduktem
27.01.2024, sobota
Głubczyn Wybudowanie i domy nad jeziorem po indywidualnym zgłoszeniu
28.01.2024, niedziela od godz. 16:00
od p. Stępień do p. Filipiak
29.01.2024, poniedziałek
Skórka, ul. Dębowa, końcówka ul. Młyńskiej do p. Biernackiej i ul. Słoneczna
30.01.2024, wtorek
Skórka, blok leśny, ul. Złotowska od p. Romana Sroczyńskiego do p. Szczepkowskiego
31.01.2024, środa
Głubczyn, od p. Penkała do p. Kusa
01.02.2024, czwartek
Głubczyn, od p. Bator do p. Szmaglińskich
Menu główne
Historia kościołów
Linki
Plan kolędy
- Szczegóły
Kalendarium
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy